info [at] ve-cbi [dot] com
۱۴۰۱/۰۹/۱۲

ثبت نام وام ازدواج

وام ازدواج

با توجه به بودجه محدود بانک ها برای وام ازدواج ممکن است بانک مورد نظر شما در هنگام ثبت نام در لیست بانک های قابل انتخاب استان شما نباشند، اما ممکن است در ساعات یا دقایقی از شبانه روز در دسترس قرار بگیرد و مجددا از لیست خارج شوند. درخواست کنندگان وام ازدواج میتوانند بصورت تمام وقت اقدام به بررسی سایت بانک مرکزی کنند تا در اولین فرصت ثبت نام وام ازدواج خود را تکمیل کنند یا میتوانند در سایت ما اطلاعات خود را تکمیل کرده و با پرداخت هزینه ی جزئی این فرایند زمانبر را بر عهده ی ما بگذارند تیم ما در سریع ترین زمان ممکن ثبت نام وام ازدواج با شعبه انتخابی آنها را تکمیل کرده و نتیجه آن را از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد کرد

وام ازدواج 1400

با ابلاغ بخشنامه ی بانک مرکزی به بانک ها در فروردین 1400، به زوجین که بعد از سال 97 عقد کرده اند و تاکتون وام ازدواج دریافت نکرده اند مبلغ 70 میلیون تومان با مدت زمان اقساط 10 ساله وام ازدواج تعلق میگیرد.همچنین در جهت کاهش سن ازدواج برای زوج‌های کمتر از 25 سال و زوجه‌های زیر 23 سال مبلغ این تسهیلات تا سقف 100 میلیون تومان افزایش یافته است، لازم به ذکر است این رقم برای افراد ایثارگر این رقم دو برابر افراد معمولی می باشد.

وام ازدواج با شعبه دلخواه

مراجعه کنندگان محترم در نظر داشته باشید سایت ثبت نام وام ازدواج بانک مرکزی به آدرس ve.cbi.ir می باشد و سایت https://www.ve-cbi.com در جهت تسهیل در ثبت نام وام ازدواج با شعبه دلخواه در سایت بانک مرکزی راه اندازی شده است.

مبلغ 60 هزار تومان
ثبت نام وام ازدواج با شعبه دلخواه

اخبار وام ازدواج زوجین

مشاهده جدیدترین اخبار دریافت وام ازدواج

ثبت نام وام ازدواج فوری

اتوماسیون کاملا اتومات

تمامی مراحل ثبت نام توسط ربات انجام می شود و هیچ گونه دخالت شخصی وجود ندارد، به همین دلیل این سرویس سریع ترین فرمول ثبت نام با شعبه بانک دلخواه می باشد.

نظرات مشتریان

تمامی نظرات مشتریان به صورت مکتوب در سایت به نمایش گذاشته می شود، از همین رو سایت ثبت نام وام ازدواج با شعبه دلخواه محل امنی برای ثبت نام متقاضیان می باشد

اطلاع رسانی و پیگیری

بعد از تکمیل مراحل ثبت نام یک پیامک حاوی کد رهگیری به کاربر ارسال خواهد شد.همچنین کاربران می توانند به سایت مراجعه و کد رهگیری خود را دریافت نمایند.

هزینه بسیار مناسب

هزینه ی دریافتی به قدری مناسب است که تمامی دفترهای خدمات الکترونیکی، مشتری ثابت سایت ماهستند

دیدگاه مشتریان

نظرات برخی از مشتریان ثابت سایت وام ازدواج با شعبه دلخواه

مشاوره رایگان خود را شروع کنید

ثبت نام وام ازدواج با بانک انتخابی

وام ازدواج با بانک انتخابی

بانک ها و موسسات که در آنها وام ازدواج زوجین ارایه می شود شامل 3 تقسیم بندی بانک های دولتی، بانک های خصوصی و موسسات مالی و اعتباری می باشد.همچنین میزان سختی در انتخاب شعبه در آنها برای بانک های دولتی به نسبت بانک های خصوصی راحت تر و بانک های خصوصی به نسبت موسسات مالی و اعتباری آسوده تر می باشد.

ربات ثبت نام وام ازدواج

به دلیل سهمیه های کم بعضی از بانکها، گاها مشاهده شده بانک خاصی روزانه فقط یک بار به مدت چند دقیقه در لیست بانک های قابل انتخاب قرار میگیرد. در چنین شرایطی حتی اگر 24 ساعت شبانه روز شخصی در حال رفرش صفحه باشد باز هم احتمال انتخاب آن شعبه مورد نظر بسیار کم می باشد، در همین راستا سایت ثبت نام وام ازدواج اقدام به ساخت رباتی در این زمینه کرده است که 24 ساعت شبانه رو در حال بررسی شعبه ها می باشد تا در صورت مشاهده شعبه مورد نیاز برای ثبت نام کنندگان خود اقدام به ثبت نام در سریع ترین زمان ممکن کند.

ضمانت بازگشت وجه

سایت وام ازدواج تنها سایتی می باشدکه دارای نشان نماد اعتماد و ساماندهی می باشد، همچنین کاربران گرامی چنانچه بعد از ثبت نام در سایت ما خود موفق به ثبت نام در شهر و بانک اعلامی به ما در سایت بانک مرکزی شده اند می توانند از طریق فرم تماس با ما کدرهگیری، شماره کارت بانکی و کد ملی خود را ارسال کنند تا هزینه ثبت نام وام ازدواج پرداختی آنها عودت داده شود.لازم به ذکر است برگشت هزینه الزاما فقط در این شرایط امکان پذیر است. در غیر این صورت از ارسال تیکت خودداری نمایید.

#